Березовий сік багатий на вітаміни і мінерали. До його складу входять фруктовий цукор, дубильні речовини, ферменти, понад 10 органічних кислот, фітонциди, що мають антибактеріальні властивості, вітамін С, а також макро- і мікро- елементи: кальцій, магній, калій, натрій, кремній, марганець, залізо, мідь, фтор, ефірні олії.
Завдяки цьому березовий сік можна використовувати для лікування багатьох хвороб, а також він успішно застосовується в косметології
У фітотерапії березовий сік застосовується як чудовий природний засіб для поліпшення обміну речовин. Він допомагає при головних болях. А завдяки здатності бродіння він справляє позитивний вплив на роботу шлунка.
Цей природний напій рекомендується вживати людям, що мають проблеми зі шлунково-кишковим трактом. Він застосовується при лікуванні хвороб печінки і жовчного міхура, запаленні дванадцятипалої кишки, виразці шлунка, зниженій кислотності. Також березовий сік відомий як глистогінний і сечогінний засіб.
Користь березового соку незаперечна для хворих із проблемами в сечостатевій системі. Якщо регулярно пити березовий сік, можна позбутися каменів у нирках і в сечовому міхурі, Також диво-сік рекомендують при венеричних захворюваннях.
Березовий сік допомагає справлятися з простудними явищами і захворюваннями дихальних шляхів, таких як кашель, бронхіт, туберкульоз. При хронічному нежиті рекомендований свіжий березовий сік у чистому вигляді, а при кашлі та застуді його можна змішати з молоком і невеликою кількістю крохмалю.
Крім того березовий сік застосовується при хворобах суглобів і хребта, у випадках радикуліту, ревматизму, артритів.
Березовий сік - чудовий і своєчасний помічник при весняному авітамінозі. Також за його допомогою легше подолати депресію, неуважність, слабкість і втому. У цьому випадку оптимально вживати березовий сік по 1 склянці 3-4 рази на день за півгодини до їди.
Не слід забувати, що березовий сік протипоказаний людям, що мають алергію на пилок берези.
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
-
Продовжуючи тему масажу, розповім про себе, де я навчався та звідки розпочав свій шлях масажиста. Мене завжди цікавило...
-
Доброго здоров'я шановні читачі блогу, сьогодні хочу розповісти про те, як я розпочав загартовуватись та моржувати. Був час коли я...
-
Літо найкраща пора розпочати загартовувати організм. Головні правила загартування це: систематичність і поступовість. Не потрібно відразу...
Немає коментарів:
Дописати коментар
Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.